Lataa eTasku puhelimeesi tästä!

Ota yhteyttä,
tavalla tai toisella

Täältä löydät yrityksemme ja työntekijöidemme yhteystiedot

Kuittirumban mestarit puhelinsoiton päässä

Maanantai - perjantai klo 08-16

02 480 841 76

Paina ja soita

asiakaspalvelu@etasku.fi

Klikkaa ja lähetä

Toimistot

Tampere | Helsinki

eTaskun poppoo kuittirumbassa

eTasku Solutions Oy – 2487226-8

Verkkolaskutili/OVT: 003724872268

Tampere (pääkonttori)

Itsenäisyydenkatu 17 A 15

33500 Tampere

Helsinki

Kaisaniemenkatu 1 C 113

00100 Helsinki

Pekka Äijälä

Kriisijohtaja

Kuitti hukassa? Ei hätää, Pekka auttaa! Pekalta saat varmasti apua tilanteeseeen kuin tilanteeseen. Tallenna siis heti Pekan puhelinnumero pikavalintaan NRO.1!

  • 02 480 841 76
  • pekka.aijala@etasku.fi

Joel "moby" Ojala

Erikoisliikemies

Huhujen mukaan Duracell-pupu käy hakemassa itselleen lisävirtaa Joelilta. Tilitoimisto-kumppanuuksien lisäksi Joelin kanssa ovat päässeet asioimaan myös monet muut eTaskun sidosryhmien edustajat.

  • 0400 856 298
  • joel@etasku.fi

Tommi Keränen

Mainoksen uhri & Raipan heiluttaja

Mainostoimisto-hipsterin irvikuva. eTaskun markkinointipuolen lisäksi Tommi heiluttaa raippaa ja toimitusjohtaa eTaskun rytmiryhmää.

  • 050 3257129
  • tommi@etasku.fi

Toni "tlapana" Leppänen

Kehittelijä

Toni vastaa eTaskun kirjanpitopuolen kehittämisestä. Toni tuntee eTaskun järjestelmän joka sopukan ja niemennotkon. Tonita löytyy yleensä vastaus kysymykseen kuin kysymykseen! Luonnollisesti Tonilta onnistuu myös koodaaminen!

  • 040 5080 281
  • toni@etasku.fi

Mika "mapa" Mattila

Kuittikenraali

Siirappisella äänellä varustettu nallekarhu. Monet eTasku-käyttäjät ovat päässeet asioimaan Mikan kanssa eTaskun käytön aloittamisen yhteydessä. Mika vastaa uusien käyttäjien opastamisesta ja käyttötuesta.

  • 045 6026 324
  • mika.mattila@etasku.fi

Tuomas "tume" Peippo

Koodijumala

Alussa olivat suo, kuokka ja Tume. Koodaripiireissä puhutaan Tuomaksen olevan Jumalasta seuraava, mutta kukaan ei oikein tunnu tietävän kumpi oli ensin? Jumala vai Tuomas?

  • tuomas.peippo@etasku.fi

Saku "saQ" Pihlajaniemi

Luolamies

Suurin osa Sakun työajasta menee parran kasvattamiseen. Parran kasvattamisen lisäksi Saku vastaa eTaskun käyttäjäpuolen toimivuudesta ja kehittämisestä. Sakulta taittuu kaikki mahdolliset ja mahdottomat ohjelmointitemput.

  • 040 508 6462
  • saku@etasku.fi

Olli "osku" Kivioja

Kuittikersantti

Sulavaliikkeinen uusien käyttäjien tukihenkilö. Uusien käyttäjien opastaminen ja alkuvaiheen käyttötuen antaminen on Ollin vahvinta osaamisaluetta.

  • 045 6026 329
  • olli.kivioja@etasku.fi

Mikko Väänänen

Isähahmo

Kokemusta on! Mikko on kitkerissä liemissä keitetty konkari, joka koodasi jo kun muu eTaskun poppoo vielä teki hiekkakakkuja päiväkodissa.

  • mikko.vaananen@etasku.fi

Olli Kivelä

Kuittivääpeli

Lupsakka helsingintamperelainen Olli on monille kirjanpitäjille tuttu eTaskun webinaari-isäntä! Olli on johdatellut jo sadat kirjanpitäjät eTaskun pauloihin.

  • 0408380775
  • olli.kivela@etasku.fi

Henri Haapasaari

Kuittiamiraali

eTaskun lahja salibandylle! Henkka opastaa niin kirjanpitäjät kuin yrittäjätkin eTaskun saloihin!

  • 0443170791
  • henri.haapasaari@etasku.fi

Jarkko Honkanen

Mobiilimies

Kanteletta soittava mobiilimies! Jarkko pitää huolen, että eTasku-sovelluksia on helppo ja mukava käyttää!

  • jarkko.honkanen@etasku.fi

Leevi Paattilammi

Diginatiivi

eTaskun orkesterin kuopukselta Leeviltä taittuu web-koodaus kuin vanhalta tekijältä!

  • leevi.paattilammi@etasku.fi

Sakari Leppäniemi

Ihan kuitti

Ylöjärven lahja maailmalle! Sakke hoitelee käyttöönottoja ja koulutuksia mitä nyt lätkän seuraamisen ohella vain kerkiää.

  • sakari.leppaniemi@etasku.fi

Jo 15 000 yritystä käyttää eTaskua

Voit myös aloittaa käytön lataamalla eTaskun sovelluskaupasta.