Ota yhteyttä,
tavalla tai toisella

Täältä löydät yrityksemme ja työntekijöidemme yhteystiedot

Kuittirumban mestarit puhelinsoiton päässä

Maanantai - perjantai klo 08-16

02 480 841 76

Paina ja soita

asiakaspalvelu@etasku.fi

Klikkaa ja lähetä

Toimistot

Tampere | Helsinki

Tiimikuva kaikki työntekijät 2018

eTasku Solutions Oy – 2487226-8

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724872268

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjän tunnus: E204503

Tampere (pääkonttori)

Åkerlundinkatu 11 A 6.krs

33100 Tampere

Helsinki

Keilaniementie 1

02150 Espoo

Elina Kilpijärvi

Rauhan turvaaja

"Mikä tämä eTasku oikein on?" Noh Ellultahan löytyy muun muassa tähän ja moneen muuhun kysymykseen vastaus! Itseasiassa Ellulta löytyy vastaus kaikkiin mahdollisiin eTaskun käyttöä tai laskutusta koskeviin asioihin.

  • 02 480 841 76
  • elina.kilpijarvi@etasku.fi

Sini Kärki

Kissanainen

Kuuden kissan ja miehen (yhden) kanssa asustavalta Siniltä löytyy vastaus käytännössä kaikkiin eTaskun käyttöön liittyviin kysymyksiin. Asiakaspalvelumme rautarouvan löydät Tampereen toimistoltamme, Hallituskadulta!

  • 02 480 841 76
  • sini.karki@etasku.fi

Antti-Jussi Kaukonen

Kuittikersantti

Tausta Suomen Puolustusvoimissa ja salibandykentillä on koulinut A-J:sta särmän asiakaspalvelun ammattilaisen. Vapaa-ajallaan A-J imuroi palloja Hervannan Tamppi-areenalla!

  • 02 480 841 76
  • antti-jussi@etasku.fi

Pekka Äijälä

Propagandisti

Pekka on tunnetusti veistosmainen monilahjakkuus, joten onkin varsin luontevaa, että Pekka siis vastaa eTaskun asiakaskokemuksesta! Lisäksi Pekan vastuulla on eTaskun markkinoinnin ja viestinnän kehittäminen.

  • 040 827 6929
  • pekka.aijala@etasku.fi

Olli Kivelä

Raipan heiluttaja

Olli heiluttaa raippaa ja toimitusjohtaa eTaskun rytmiryhmää. Vapaa-ajallaa Olli viettää aikaa Golfkentällä palloja etsien..

  • 040 838 0775
  • olli.kivela@etasku.fi

Antti Nguyen

Kuitinkeksijä

Yrittäjätaustan omaava kovanluokan tekijä. Kun haluat lopettaa kuittirumban tilitoimistossasi kerrasta, ota Anttiin yhteyttä.

  • 050 367 1291
  • antti.nguyen@etasku.fi

Petra Laisi

Kuittipedagogi

Petra on eTaskun uusin Helsingin vahvistus. Jos haluat hyödyntää eTaskua tehokkaasti tilitoimistosi arjessa, ota yhteyttä Petraan!

  • 050 464 5923
  • petra.laisi@etasku.fi

Mika Mattila

Karhuherra Paddington

Siirappisella äänellä varustettu nallekarhu suoraan Kangasalta. Mika on pelastanut jo lukemattoman määrän yrityksiä ja yrittäjiä kuittirumbalta ja matkalaskusambalta auttamalla heidät eTaskun saloihin.

  • 040 773 9536
  • mika.mattila@etasku.fi

Olli Kivioja

Kuittikenraali

Sulavaliikkeinen uusien käyttäjien tukihenkilö. Uusien käyttäjien opastaminen ja alkuvaiheen käyttötuen antaminen on Ollin vahvinta osaamisaluetta. Olli auttaa myös isompia yrityksiä eTaskuun perehdyttämisessä.

  • 045 6026 329
  • olli.kivioja@etasku.fi

Henri Haapasaari

Kuittiamiraali

eTaskun lahja salibandylle! Henkka opastaa niin kirjanpitäjät kuin yrittäjätkin eTaskun saloihin!

  • 0443170791
  • henri.haapasaari@etasku.fi

Jarkko Honkanen

Mobiilimies

Kanteletta soittava mobiilimies! Jarkko pitää huolen, että eTasku-sovelluksia on helppo ja mukava käyttää!

  • jarkko.honkanen@etasku.fi

Valtteri Kortesmaa

Koodiosaaja

Rauhallinen ja tarkkaakin tarkempi TTY-taustainen koodari. Valtteri hoitaa eTaskun web-palvelun koodia sveitsiläisen kellosepän tarkkuudella.

  • valtteri.kortesmaa@etasku.fi

Miika Luiro

Koodijyrä

Työtuolia ja koulunpenkkiä tasaisesti kuluttava Miki kehittää ja ylläpitää eTaskun web-palvelua. Lahjoja löytyy koodaamisen lisäksi myös salibandyn ja pleikkarilla erityisesti NHL 19:n eli änärin puolelta.

  • miika.luiro@etasku.fi

Eemeli Pelamo

Kuittailija

Salibandykentällä ronski, mutta asiakkaiden kanssa sulavaliikkeinen Tampereen oma poika! Tunnetulta kulinaristilta hoituu salibandyn pelaamisen sivussa myös asiakkaiden avustaminen eTaskun käyttöönotossa ja eTaskun ilosanoman levittäminen!

  • 0400 470 345
  • eemeli.pelamo@etasku.fi

Joona Tontti

Rastafari

eTaskun toinen rastapää. Joona dominoi eTasku lautapeli-iltojen lisäksi webbikoodausta.

  • joona@etasku.fi

Maija Kekkonen

Cat lady

Maija kehittää eTaskun webbipuolta. Kissat lähellä sydäntä, kuten ehkä tittelistäkin voi päätellä.

  • maija.kekkonen@etasku.fi