Ota yhteyttä,
tavalla tai toisella

Täältä löydät yrityksemme ja työntekijöidemme yhteystiedot

Kuittirumban mestarit puhelinsoiton päässä

Maanantai - perjantai klo 08-16

02 480 841 76

Paina ja soita

asiakaspalvelu@etasku.fi

Klikkaa ja lähetä

Toimistot

Tampere | Helsinki

eTasku ryhmäkuva

eTasku Solutions Oy – 2487226-8

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724872268

Operaattori: OpusCapita Group Oy

Välittäjän tunnus: 003710948874

Tampere (pääkonttori)

Itsenäisyydenkatu 17 A 15

33500 Tampere

Helsinki

Keilaniementie 1

02150 Espoo

Pekka Äijälä

Propagandisti

Pekka on tunnetusti veistosmainen monilahjakkuus, joten onkin varsin luontevaa, että Pekka siis vastaa eTaskun asiakaskokemuksesta! Lisäksi Pekan vastuulla on eTaskun markkinoinnin ja viestinnän kehittäminen.

  • pekka.aijala@etasku.fi

Elina Kilpijärvi

Rauhan turvaaja

"Mikä tämä eTasku oikein on?" Noh Ellultahan löytyy muun muassa tähän ja moneen muuhun kysymykseen vastaus! Itseasiassa Ellulta löytyy vastaus kaikkiin mahdollisiin eTaskun käyttöä tai laskutusta koskeviin asioihin.

  • 02 480 841 76
  • elina.kilpijarvi@etasku.fi

Olli Kivelä

Kuittimaisteri

eTaskun ensimmäinen maisterismies(MA). Olli on johdatellut sadat tilitoimistot ja pk-yritykset eTaskun pauloihin. Löydät miehen Helsingin toimistolta, Kaisaniemestä!

  • 040 838 0775
  • olli.kivela@etasku.fi

Tommi Keränen

Raipan heiluttaja

Tommi heiluttaa raippaa ja toimitusjohtaa eTaskun rytmiryhmää.

  • 050 325 7129
  • tommi@etasku.fi

Toni Leppänen

Kehittelijä

Toni vastaa eTaskun kirjanpitopuolen kehittämisestä. Toni tuntee eTaskun järjestelmän joka sopukan ja niemennotkon. Tonilta löytyy aina vastaus kysymykseen kuin kysymykseen! Luonnollisesti Tonilta onnistuu myös koodaaminen!

  • 040 5080 281
  • toni@etasku.fi

Antti Nguyen

Kuitinkeksijä

Yrittäjätaustan omaava kovanluokan tekijä. Kun haluat lopettaa kuittirumban tilitoimistossasi kerrasta, ota Anttiin yhteyttä.

  • 050 367 1291
  • antti.nguyen@etasku.fi

Mika Mattila

Karhuherra Paddington

Siirappisella äänellä varustettu nallekarhu suoraan Kangasalta. Mika on pelastanut jo lukemattoman määrän yrityksiä ja yrittäjiä kuittirumbalta ja matkalaskusambalta auttamalla heidät eTaskun saloihin.

  • 045 6026 324
  • mika.mattila@etasku.fi

Tuomas Peippo

Koodijumala

Alussa olivat suo, kuokka ja Tume. Koodaripiireissä puhutaan Tuomaksen olevan Jumalasta seuraava, mutta kukaan ei oikein tunnu tietävän kumpi oli ensin? Jumala vai Tuomas?

  • tuomas.peippo@etasku.fi

Saku Pihlajaniemi

Luolamies

Suurin osa Sakun työajasta menee parran kasvattamiseen. Parran kasvattamisen lisäksi Saku vastaa eTaskun kehitystiimistä. Sakulta taittuu kaikki mahdolliset ja mahdottomat ohjelmointitemput.

  • 040 508 6462
  • saku@etasku.fi

Olli Kivioja

Kuittikersantti

Sulavaliikkeinen uusien käyttäjien tukihenkilö. Uusien käyttäjien opastaminen ja alkuvaiheen käyttötuen antaminen on Ollin vahvinta osaamisaluetta.

  • 045 6026 329
  • olli.kivioja@etasku.fi

Joel Ojala

Erikoisliikemies

Huhujen mukaan Duracell-pupu käy hakemassa itselleen lisävirtaa Joelilta. Joelin kanssa ovat päässeet asioimaan myös monet muut eTaskun sidosryhmien edustajat.

  • 0400 856 298
  • joel@etasku.fi

Henri Haapasaari

Kuittiamiraali

eTaskun lahja salibandylle! Henkka opastaa niin kirjanpitäjät kuin yrittäjätkin eTaskun saloihin!

  • 0443170791
  • henri.haapasaari@etasku.fi

Jarkko Honkanen

Mobiilimies

Kanteletta soittava mobiilimies! Jarkko pitää huolen, että eTasku-sovelluksia on helppo ja mukava käyttää!

  • jarkko.honkanen@etasku.fi

Valtteri Kortesmaa

Koodi osaaja

Rauhallinen ja tarkkaakin tarkempi TTY-taustainen koodari. Valtteri hoitaa eTaskun web-palvelun koodia sveitsiläisen kellosepän tarkkuudella.

  • valtteri.kortesmaa@etasku.fi

Miika Luiro

Koodijyrä

Työtuolia ja koulunpenkkiä tasaisesti kuluttava Miki kehittää ja ylläpitää eTaskun web-palvelua. Lahjoja löytyy koodaamisen lisäksi myös salibandyn ja pleikkarilla erityisesti NHL 19:n eli änärin puolelta.

  • miika.luiro@etasku.fi

Antti-Pekka Meronen

Koodailija

AP pyörittää osana kehitystiimiä eTaskun web-palvelua rautaisella pitkän linjan koodarin otteella!

  • antti-pekka.meronen@etasku.fi

Eemeli Pelamo

Kuittailija

Salibandykentällä ronski, mutta asiakkaiden kanssa sulavaliikkeinen Tampereen oma poika! Salibandyn pelaamisen sivussa hoituu myös asiakkaiden avustaminen eTaskun käyttöönotossa ja eTaskun ilosanoman levittäminen!

  • 050 471 4888
  • eemeli.pelamo@etasku.fi