Lataa eTasku puhelimeesi tästä!

Ota yhteyttä,
tavalla tai toisella

Täältä löydät yrityksemme ja työntekijöidemme yhteystiedot

Kuittirumban mestarit puhelinsoiton päässä

Maanantai - perjantai klo 08-16

02 480 841 76

Paina ja soita

asiakaspalvelu@etasku.fi

Klikkaa ja lähetä

Toimistot

Tampere | Helsinki

eTaskun poppoo kuittirumbassa

eTasku Solutions Oy – 2487226-8

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724872268

Operaattori: OpusCapita Group Oy

Välittäjän tunnus: 003710948874

Tampere (pääkonttori)

Itsenäisyydenkatu 17 A 15

33500 Tampere

Helsinki

Kaisaniemenkatu 1 C 113

00100 Helsinki

Pekka Äijälä

Kriisijohtaja

Kuitti hukassa? Ei hätää, Pekka auttaa! Pekalta saat varmasti apua tilanteeseeen kuin tilanteeseen. Tallenna siis heti Pekan puhelinnumero pikavalintaan nro. 1!

  • 02 480 841 76
  • pekka.aijala@etasku.fi

Elina Kilpijärvi

Rauhan turvaaja

"Mikä tämä eTasku oikein on?" Noh Ellultahan löytyy muun muassa tähän ja moneen muuhun kysymykseen vastaus! Itseasiassa Ellulta löytyy vastaus kaikkiin mahdollisiin eTaskun käyttöä tai laskutusta koskeviin asioihin.

  • 02 480 841 76
  • elina.kilpijarvi@etasku.fi

Olli Kivelä

Kuittimaisteri

eTaskun ensimmäinen maisterismies(MA). Olli on johdatellut sadat tilitoimistot ja pk-yritykset eTaskun pauloihin. Löydät miehen Helsingin toimistolta, Kaisaniemestä!

  • 0408380775
  • olli.kivela@etasku.fi

Tommi Keränen

Raipan heiluttaja

Tommi heiluttaa raippaa ja toimitusjohtaa eTaskun rytmiryhmää.

  • 050 325 7129
  • tommi@etasku.fi

Toni "tlapana" Leppänen

Kehittelijä

Toni vastaa eTaskun kirjanpitopuolen kehittämisestä. Toni tuntee eTaskun järjestelmän joka sopukan ja niemennotkon. Tonita löytyy yleensä vastaus kysymykseen kuin kysymykseen! Luonnollisesti Tonilta onnistuu myös koodaaminen!

  • 040 5080 281
  • toni@etasku.fi

Antti Nguyen

Kuitinkeksijä

Yrittäjätaustan omaava kovanluokan tekijä. Kun haluat lopettaa kuittirumban tilitoimistossasi kerrasta, ota Anttiin yhteyttä.

  • 050 367 1291
  • antti.nguyen@etasku.fi

Frans "Franco" Fonsén

Kuittihefe

Helsinkiläistynyt Porin vahvistus ja eTaskun pelimies-yksikön epävirallinen kapteeni. Frans ydinosaaminen löytyy käyttöönottopuolelta. Ota yhteys Fransiin kun haluat luopua kuittirumbasta lopullisesti!

  • 050 454 24 99
  • frans.fonsen@etasku.fi

Mika "mapa" Mattila

Mainoksen uhri

Siirappisella äänellä varustettu nallekarhu. Mika vastaa eTaskun markkinoinnista ja viestimisestä asiakkaille ja kaikille muille mahdollisille ja mahdottomille kohderyhmille.

  • 045 6026 324
  • mika.mattila@etasku.fi

Tuomas "tume" Peippo

Koodijumala

Alussa olivat suo, kuokka ja Tume. Koodaripiireissä puhutaan Tuomaksen olevan Jumalasta seuraava, mutta kukaan ei oikein tunnu tietävän kumpi oli ensin? Jumala vai Tuomas?

  • tuomas.peippo@etasku.fi

Saku "saQ" Pihlajaniemi

Luolamies

Suurin osa Sakun työajasta menee parran kasvattamiseen. Parran kasvattamisen lisäksi Saku vastaa eTaskun käyttäjäpuolen toimivuudesta ja kehittämisestä. Sakulta taittuu kaikki mahdolliset ja mahdottomat ohjelmointitemput.

  • 040 508 6462
  • saku@etasku.fi

Olli "osku" Kivioja

Kuittikersantti

Sulavaliikkeinen uusien käyttäjien tukihenkilö. Uusien käyttäjien opastaminen ja alkuvaiheen käyttötuen antaminen on Ollin vahvinta osaamisaluetta.

  • 045 6026 329
  • olli.kivioja@etasku.fi

Joel "moby" Ojala

Erikoisliikemies

Huhujen mukaan Duracell-pupu käy hakemassa itselleen lisävirtaa Joelilta. Joelin kanssa ovat päässeet asioimaan myös monet muut eTaskun sidosryhmien edustajat.

  • 0400 856 298
  • joel@etasku.fi

Mikko Väänänen

Isähahmo

Kokemusta on! Mikko on kitkerissä liemissä keitetty konkari, joka koodasi jo kun muu eTaskun poppoo vielä teki hiekkakakkuja päiväkodissa.

  • mikko.vaananen@etasku.fi

Henri Haapasaari

Kuittiamiraali

eTaskun lahja salibandylle! Henkka opastaa niin kirjanpitäjät kuin yrittäjätkin eTaskun saloihin!

  • 0443170791
  • henri.haapasaari@etasku.fi

Jarkko Honkanen

Mobiilimies

Kanteletta soittava mobiilimies! Jarkko pitää huolen, että eTasku-sovelluksia on helppo ja mukava käyttää!

  • jarkko.honkanen@etasku.fi

Leevi Paattilammi

Diginatiivi

eTaskun orkesterin kuopukselta Leeviltä taittuu web-koodaus kuin vanhalta tekijältä!

  • leevi.paattilammi@etasku.fi

Sakari Leppäniemi

Ihan kuitti

Ylöjärven lahja maailmalle! Sakke hoitelee käyttöönottoja ja koulutuksia mitä nyt lätkän seuraamisen ohella vain kerkiää.

  • sakari.leppaniemi@etasku.fi

Valtteri Kortesmaa

Koodi osaaja

Rauhallinen ja tarkkaakin tarkempi TTY-taustainen koodari. Valtteri hoitaa eTaskun web-sovellukseen koodia sveitsiläisen kellosepän tarkkuudella.

  • valtteri.kortesmaa@etasku.fi

Jo 15 000 yritystä käyttää eTaskua

Voit myös aloittaa käytön lataamalla eTaskun sovelluskaupasta.